Kontakt

Chcete se na něco zeptat, domluvit si konzultaci? Pošlete mi zprávu, ozvu se Vám.

  V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů uděluje odesláním formuláře zákazník společnosti Ing. Kateřina Pečeňová dobrovolně oprávnění shromažďovat, uchovávat a dále zpracovávat jeho osobní údaje.

  Reference

  Byt v novém developerském projektu

  Dobrý den, paní Pečeňová,

  děkuji za informaci, časopis jsem ještě sehnala. Interiér je nafocený moc hezky a i v reálu máme z realizace velkou radost. Myslím, že dispozičně jsme z prostoru vytěžili maximum, barevnost je velice příjemná, kvalita osvětlení a provedení nábytku skvělá. Také doufám, že naše spolupráce neskončila a v budoucnu se ještě potkáme. Přeji Vám hodně nových spokojených klientů a příjemně strávené léto.
  Mějte se hezky, Stanislava Petríková
  Rekonstrukce přízemí rodinného domu

  S paní Pečeňovou jsme kamarádky a protože jsem věděla, ze se věnuje interiérovému designu, poprosila jsem ji o pomoc při naší rekonstrukci. Moje představa byla propojit jídelnu s kuchyňským koutem a obývacím pokojem a vytvořit jeden velký vzdušný prostor.

  Interiér, který nám navrhla paní Pečeňová, se mi od začátku moc líbil. Nejvíce jsem nadšená z kuchyně, která předčila mé očekávaní. Samozřejmě, že jsem občas měla jiny názor, ale jsem moc ráda, že jsem vždy dala na rady paní Pečeňové.Velmi mi pomohla s výběrem doplňků, kdy mi posílala spoustu odkazů na webové stránky, které já neměla sama šanci vyhledat.

  Mé doporučení pro ty, kteří se ke své proměně teprve odhodlávají, je nechat designéra udělat projekt až do samého finále a příliš mu do něj nezasahovat.

  Vanda Súlovská

  Dětský pokoj pro dvě holčičky

  Přála jsem si pro své dcery útulný a veselý pokoj, na který budou jednou vzpomínat. Díky Katce se mi to, doufám, povedlo. Katka se mi svým návrhem naprosto strefila do vkusu, navíc byla po celou dobu naší spolupráce maximálně profesionální, ochotná, vstřícná a lidsky velmi příjemná. Doporučila mi i výborného řemeslníka a maximálně pomohla ve chvíli, kdy se zdálo, že kvůli onemocnění dcerky nestihneme pokojík dokončit včas (do Vánoc). V průběhu realizace prací trpělivě zodpovídala všemožné dotazy a ochotně pomohla i s řešením všech nestandardních situací, které vznikly. Ze všech těchto důvodů Vám Katku vřele doporučuji. Katko, moc děkuji a těším se na další společnou práci, určitě jí nebude málo!

  JUDr. Jindřiška Šulcová, patentová zástupkyně pro ochranné známky a poradkyně pro práva duševního vlastnictví